Montessori Yatak Alırken Dikkat Edilmesi Gereken 5 Altın Kural

Ninni Perisi Montessori Yatak 112

Dünyaca ünlü İtalyan pedagog Maria Montessori’nin felsefesini benimsediniz ve bebeğinize bir Montessori yatak almaya karar verdiniz. Peki bebeğiniz için en doğru en sağlıklı  Montessori yatak hangisi? Bunu nasıl anlayabiliriz? İşte size ipuçları:

1. Yatak Malzemesi

Montessori yatağınızın yapıldığı malzemeyi mutlaka öğrenin. Doğal ve sağlıklı malzemeleri tercih edin. Her doğal malzeme de istediğiniz sonucu verecek kalitede değildir. Mutlaka tercih ettiğiniz malzeme ne olursa olsun kalite göstergelerini kontrol edin.

2. Boya

Boya kimyasal bir madde ve tercih etmeyebilirsiniz. Ama eğer boyalı bir Montessori yatak almak istiyorsanız mutlaka kullanılan boyanın marka ve özellikleirni, bu boyanın bebek sağlığına uygun olduğu cevabıyla yetinmeyip sertifikası olup olmadığını mutlaka öğrenin.

3. Açık ve Detaylı İletişim

Bebeğinize Montessori yatak seçerken mutlaka aklınıza takılan daha detaylı bilmek istediğiniz konular olacaktır. Doğru Montessori yatağı ararken sizin ihtiyacınızı doğru anlayıp ihtiyacınıza yönelik sizi tüm açıklığıyla bilgilendiren vereceğiniz kararın artı ve eksilerini her yönüyle paylaşıp kendi seçiminizi yapmanızı sağlayan Montessori yatak markası sizin için doğru seçim olma yolunda ilerlemelidir 😊

4. Satış Sonrası Hizmet

Montessori yatağınız 1-2 gün kullanacağınız değil, uzunca bir süre evinizin en değerli köşesinde bebeğinizin odasında misafir olacak. Bu nedenle uzun soluklu bir karar verirken garanti koşullarını ve satış sonrası hizmet detayları konusunda mutlaka detaylı bilgi edinin. Tercih etmeyi planladığınız markanın bu konudaki istikrarını iletişime geçtiğinizde size ne kadar hızlı dönüş yaptığı ile ölçümleyebilirsiniz. Size ve bebeğinize değer veren bir Montessori yatak markası her zaman ulaşabildiğiniz veya ulaşamadığınızda size ilk fırsatta dönüş sağlayan markadır.

5. Kalite

Kalite her zaman olduğu gibi Montessori yatak alırken de en önem verdiğimiz konu olacak tabi ki. Yukarıda belirttiğimiz tüm başlıklarda sizi tatmin eden cevaplar aldıysanız kaliteli bir Montesssori Yatak sahibi olacaksınız demektir 😊

Sevgiler

Ninni Perisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mesaj Gönder
1
Whatsapp Mesaj
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?